inicio mail me! sindicaci;ón

Wyposażenie wnętrza. Modne style

Po latach zacofania i konieczności urządzania mieszkań w oparciu o to, co znajdowało się na sklepowych półkach (czyli de facto – nic) przeżywamy obecnie prawdziwy rozwój w zakresie projektowania przestrzeni mieszkalnej i stylowego urządzania mieszkań. Każdy świeżo upieczony właściciel mieszkania marzy o jak najpiękniejszym wystroju i jest w stanie wydać sporą ilość funduszy na to by mieszkać zarówno modnie jak i wygodnie. Co zatem jest modne w ostatnim czasie i co będzie modne jeszcze kilka lat?

Meble holenderskie – klasyka i wygoda

Meble holenderskie na naszym rynku funkcjonują już kilka lat. Sprowadzane w postaci najczęściej mebli już używanych, są ciekawą alternatywą dla tych, którzy poszukują mebli wygodnych ale jednocześnie zwracających uwagę i nietuzinkowych. Korzyść z tego że są to meble używane jest taka, że trudno trafić na drugi, identyczny komplet.

Meble japońskie – egzotyczny szyk

Zainteresowanie kulturą japońską zaczęło się od czarno-białych liter stylizowanych na japońskie i niskich stolikach do kawy. Obecnie, można juz całe mieszkanie urządzić w japońskim stylu, przy czym akurat litery japońskie są juz jak najbardziej passe.

Meble orientalne – bogactwo kolorów i możliwości

Ostatnim krzykiem mody mieszkaniowej są meble orientalne. Pozwalają na żonglowanie kolorami i stylami i indywidualny dobór każdego dodatku. Sprowadzane bezpośrednio z Indii są niepowtarzalne, ciekawe i ..wygodne.

Tagi: , ,

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby komentować