inicio mail me! sindicaci;ón

Wpisy z lipiec, 2021

Od czego zacząć wybór systemu kominowego?

Większość z nas buduje dom jednorodzinny maksymalnie raz w życiu. Ciężko więc się dziwić, że takie zagadnienia jak wybór systemu kominowego dla większości z nas są po prostu obce. Zatem na co zwrócić uwagę wybierając system kominowy? Sprawdźmy! czytaj dalej »

Dlaczego warto zbudować halę na zamówienie?

Large modern warehouse building

Rosnące wymagania rynku i zmieniające się potrzeby inwestorów wymagają niejednokrotnie powiększenia przestrzeni produkcyjnych czy magazynowych. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem są nowoczesne konstrukcje stalowe, ponieważ oferują mnogość funkcjonalnych rozwiązań, idealnie szytych na miarę potrzeb przedsiębiorcy. Dzięki temu cieszą się coraz większą popularnością i znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, takich jak rolnictwo, przemysł, produkcja czy magazyny. Wykorzystuje się je nawet na hangary lotnicze. czytaj dalej »

Okna w stylu skandynawskim – jak je przyozdobić

Okna w stylu skandynawskim - jak je przyozdobićStyl skandynawski w przypadku aranżacji wnętrz w szybkim czasie zyskał na dużej popularności. Połączenie prostoty z neutralnymi, jasnymi kolorami, pozwoli na stworzenie wnętrza charakteryzującego się duża funkcjonalnością i lekkością. Minimalizm stylu skandynawskiego obejmuje również kwestie związane z zastosowaniem odpowiednich osłon okiennych. czytaj dalej »