inicio mail me! sindicaci;ón

Wynajem podnośników i ładowarek teleskopowych

W związku z dynamicznym rozwojem przemysłu w Polsce wzrosło zapotrzebowanie na wynajem podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych. Popyt ten został zauważony przez wiele firm. Wypożyczalnie podnośników i ładowarek działają w każdym większym mieście w Polsce.  Na terenie śląska np. w Katowicach, Sosnowcu, Bielsko-Białej, Oświęcimiu, Tychach, Wrocławiu, Jaworze, Skarbimierzu i Łodzi.

Firma AA Herkules podesty ruchome jest jednym z wiodących liderów w branży. Firma ma w swojej ofercie wynajem podnośników koszowych, wynajem podnośników elektrycznych oraz wynajem podnośników spalinowych, a także ładowarek teleskopowych . Osoba zamawiająca urządzenia może wybierać spośród kilkunastu modeli takich producentów jak: Genie, JLG, Haulotte, NiftyLift ,Holland Lift czy JCB.

Wypożyczalnia ma w swojej flocie ponad 500 sztuk maszyn. Można wybierać między różnymi modelami o różnych wysokościach i parametrach.

  • Podesty nożycowe elektryczne: od 5,90 do 18,50 m wysokości roboczej
  • Podesty nożycowe spalinowe: od 12,00 do 15,11 m wysokości roboczej
  • Podnośniki teleskopowo-przegubowe elektryczne od 10,89 do 20,39 m wysokości roboczej
  • Podnośniki teleskopowo-przegubowe spalinowe od 16,00 do 25,60 m wysokości roboczej
  • Podesty masztowe elektryczne od 6,52 do 9,85 m
  • Podnośniki na gąsienicach 23,00 m wysokości roboczej
  • Ładowarki teleskopowe od 7,00 do 16,70 m maksymalnej wysokości podnoszenia

Doskonałym uzupełnieniem podestów ruchomych samojezdnych i wolnobieżnychładowarki teleskopowe. AA Herkules wypożycza urządzenia renomowanego producenta JCB.

Wykwalifikowana załoga pomoże dobrać odpowiednie urządzenie do rodzaju prac.

Tagi: ,

bez komentarza