inicio mail me! sindicaci;ón

Urządzanie wnętrz. Mieszkanie w stylu glamour

Mieszkanie w stylu glamour to jeden ze sposobów urządzania wnętrza. Dla jednych może okazać się idealnym pomysłem. Dla drugich już niekoniecznie. Glamour czasem może kojarzyć się z lekką przesadą. Jednak są zwolennicy i przeciwnicy tego stylu. Mieszkanie lub dom w stylu glamour. Jak to wygląda? Jeśli chcesz się dowiedzieć, czytaj dalej.

Z czym może kojarzyć się styl glamour?

Styl glamour może kojarzyć się oczywiście z blaskiem. W pewnym rodzaju również magią. Wyobraź sobie aranżację wnętrz w tym stylu. Na pewno musi to wyglądać czarodziejsko. Jednak czy warto urządzać w tym stylu swoje mieszkanie lub dom? Wszystko zależy od preferencji.

Aranżacja wnętrz w stylu glamour

Wnętrza w stylu glamour – na pewno wyglądają nietuzinkowo. Sam styl to połączenie ze sobą rzeczy, które na pierwszy rzut oka niekoniecznie muszą do siebie pasować. Mogą być to np. barokowe meble i elementy współczesnego designu. Pomieszczenia urządzone w tym stylu charakteryzują się luksusem, ale i zmysłowością.

Kolory w stylu glamour

Róże, fiolety – to właśnie kolory glamour. Możesz poeksperymentować z odcieniami. Bez wahania możesz łączyć we wnętrzach – odcienie wyraziste i nasycone. Jednak z drugiej strony, te stonowane także będą odpowiednie. Bardzo dobrze wkoponowuje się nawet nuta szarości. Masz ogromne pole do popisu. Mocne kolory zestawiaj ze spokojniejszymi. To da naprawdę doskonały efekt. Jasne kolory również się sprawdzą. W tym przypadku dodatki będą musiały mieć bardziej wyraziste kolory. Ściany właśnie nimi mogą być przepełnione. Będzie to wyglądało naprawdę nieźle.

Glamour, czyli charakterystyczne kontrasty wnętrza

Jeśli urządzasz mieszkanie lub dom w stylu glamour – nie może zabraknąć charakterystycznych kontrastów. Klasyka i lekka nowoczesność okaże się naprawdę dobrym połączeniem. Możesz np. spróbować połączyć barokowy stół z jakimś minimalistycznym meblem. Jeśli nie brak Ci kreatywności, możesz pomyśleć nad pomalowaniem barokowego przedmiotu na kolor fioletowy lub różowy.

Glamour to również wytworność i luksus

Wytworność Twojemu wnętrzu nadadzą wytworne, luksusowe meble. Najlepsze są te, które cechują się minimalizmem. Mogą również nawiązywać do stylu francuskiego. Srebrne i złote naczynie także się sprawdzą, jeśli starasz się, aby Twoje pomieszczenie miało luksusowy wygląd. Kryształowe żyrandole to też dobry pomysł.

 

Tagi: , ,

bez komentarza