inicio mail me! sindicaci;ón

Przygotowywanie betonu na placu budowy.

Możliwość przygotowywania betonu bezpośrednio na placu budowy to bardzo dobra opcja, szczególnie dla firm typowo brukarskich, czy też firm zajmujących się budową ogrodzeń. Tutaj mamy do czynienia z zapotrzebowaniem na stosunkowo spore ilości betonu, zaś jego zamawianie z betoniarni wiąże się ze sporymi ograniczeniami. Dlatego też, łyżka z mieszadłem do betonu, montowana na ładowarce będzie idealnym rozwiązaniem, pozwalającym na przygotowywanie betonu bezpośrednio na placu budowy, oraz na jego rozwożenie nawet na rozległych terenach. Przyjrzyjmy się nieco bliżej kwestii eksploatacji łyżek z mieszadłami do betonu, bowiem może się to okazać jednym z lepszych rozwiązań także i dla naszego przedsiębiorstwa budowlanego.

Zalety stosowania ładowarki z łyżką z mieszadłem do betonu.

W wielu przypadkach realizacji prac brukarskich, czy też podczas budowy ogrodzeń, mamy do czynienia z zapotrzebowaniem na dość spore ilości betonu. Można oczywiście zamawiać go z betoniarni, ale jak już wspomnieliśmy, wiąże się to z pewnymi ograniczeniami. Przede wszystkim, musimy beton zamawiać w ilości co najmniej jednego metra przestrzennego, a nie zawsze będziemy w stanie taką ilość przerobić. Co więcej, będzie on dostarczony o konkretnej godzinie, co także nie zawsze będzie nam na rękę. Rozwiązaniem będzie posiadanie ładowarki w której zainstalowana będzie dodatkowa łyżka z mieszadłem. W zależności od modelu samej ładowarki, można będzie dokupić łyżkę z mieszadłem o możliwości przerobu od 250 do 1200 litrów, a więc możliwości mamy dość. Najlepiej zaś jest stosować duża łyżkę i mieszać w niej mniejsze ilości, bowiem znacznie przyspiesza to proces przygotowania betonu, oraz podnosi jego jakość. Bardzo dobrze jest też wykorzystać ładowarkę z mieszadłem w sposób taki, aby załadować składniki betonu, a następnie podczas przejazdu na miejsce jego zapotrzebowania, wymieszać, co pozwoli nam znacznie ograniczyć straty czasowe.

Dobór odpowiednie łyżki z mieszadłem do betonu.

Wybierając łyżkę z mieszadłem do betonu, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na możliwości naszej maszyny. W zależności od jej gabarytów i masy całkowitej będziemy mogli stosować łyżki o różnej masie i pojemności. W przypadku wyboru najlepiej będzie zdać się na specjalistów, przedstawicieli producentów, którzy będą w stanie na podstawowi dostarczonych im informacji na temat posiadanej przez nas ładowarki, dobrać optymalnie łyżkę z mieszadłem do betonu, aby jej eksploatacja była wygodna i bezpieczna dla nas samych oraz naszej maszyny. Co więcej, decydując się na zakup u autoryzowanego przedstawiciela producenta, zapewniamy sobie doskonały poziom serwisu gwarancyjnego oraz obsługi posprzedażnej, co w przypadku tak kosztownych urządzeń, jest stosunkowo ważną kwestią. Generalnie rzecz więc ujmując, musimy zwrócić szczególną uwagę na dopasowanie łyżki do naszej maszyny, oraz na nasze indywidualne potrzeby w zakresie możliwości przygotowywania betonu, aby zapewnić sobie możliwość efektywnego wykorzystania łyżki i podnieść efektywność działania całego przedsiębiorstwa.

Tagi: , , , ,

bez komentarza