inicio mail me! sindicaci;ón

Plandeki na altany

Wykonane z estetycznej tkaniny PCV 650g/m2. Materiał zapewnia wysoką wytrzymałość oraz możliwość wgrzania okien. Okna posiadają podobną gramaturę jak plandeka, dzięki czemu tworzą jednolitą całość. Maksymalna wysokość okna wynosi 130cm. Plandeki sezonowe na altany i ogródki piwne wyposażane są w potrzebny do montażu osprzęt. Dostępne w kolorach: odcienie brązu i ecru.

Plandeki na altany zimowe wykonywane są z wytrzymałej tkaniny PE 200g/m2, gdyż jest to tkanina całkowicie wodoodporna i odporna na działanie bardzo niskich temperatur (odporność termiczna tkaniny sięga –40℃). Plandeka PE 200 dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych – ciemna zieleń, granatowy i jasny siwy. Dzięki tej plandece niskim kosztem można zapobiec zniszczeniom wywołanym przez niesprzyjające warunki pogodowe.

Plandeki altankowe na wymiar

Plandeki używane są na całym świecie do zabezpieczania różnego rodzaju produktów, materiałów, płodów rolnych, odgradzania powierzchni, osłony, placów budowy, budynków, altan, basenów, itd. Istnieje kilka rodzajów plandek, a każda z nich posiada unikalne cechy i przeznaczenie. Poniżej spis najpopularniejszych plandek, ich charakterystyka, możliwości oraz przykłady zastosowań.

Plandeki wykonywane są na wymiar klienta, a do produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości materiały, jak PE (PP) 200 g/m2 i PCV. Jeśli potrzebne są dodatkowe atesty, dostępne są płachty trudnopalne. W zależności od miejsca przeznaczenia plandeki oraz przykrywanego towaru/materiału, doradzamy w wyborze odpowiedniego materiału. Na życzenie klienta, plandeki zakuwane są w oczka, które znacznie ułatwiają montaż. Odległość od krawędzi oraz częstotliwość oczek zależy od klienta. W cenie plandek, zawsze podwójnie zgrzewane są krawędzie plandeki, żeby zwiększyć wytrzymałość produktu podczas silnych porywów wiatru.

Tagi: ,

bez komentarza