inicio mail me! sindicaci;ón

Koparko ładowarka o poszerzonej funkcjonalności.

Posiadanie koparko-ładowarki w firmie budowlanej to bardzo pożyteczne rozwiązanie, które przyczynia się do poszerzenia możliwości firmy oraz zdolności przerobowych. Dodatkowo, koparko ładowarka może być wyposażona w akcesoria, które także będą poszerzać jej funkcjonalność, a co za tym idzie, zapewni jeszcze większe możliwości w firmie. Mówimy tutaj o akcesoriach takich jak młot hydrauliczny czy też łyżka do betonu, które można stosunkowo łatwo montować i demontować, a gwarantują nam o wiele większy zakres prac do wykonania przy zastosowaniu tej samej maszyny. Warto więc przyjrzeć się nieco bliżej temu wyposażeniu, bowiem może się okazać, iż jest to w pełni uzasadniona decyzja inwestycyjna w naszej firmie.

Czy warto inwestować w dodatkowe akcesoria?

W zdecydowanej większości przypadków, jak najbardziej warto. Przede wszystkim z tego względu, iż w większości przypadków, posiadana koparko-ładowarka, nie będzie w 100% wykorzystywana. Dużą część czasu będzie stać, a w takiej sytuacji warto aby jednak nie stała. Tak więc możemy zainwestować w dodatkowe akcesoria, które poszerzą znacznie jej funkcjonalność, i w wielu przypadkach ułatwią nam realizację prac budowlanych.

Inwestycja w młot hydrauliczny do koparki.

Pierwszym urządzeniem w które warto zainwestować będzie tutaj młot hydrauliczny do koparki, który zagwarantuje nam możliwość realizacji drobnych prac wyburzeniowych, a przede wszystkim pozbywać się przeszkód gruntowych. W końcu, podczas prac ziemnych zawsze można będzie natrafić na jakieś przeszkody w postaci większych frakcji skalnych, starych konstrukcji betonowych, które będą blokować postęp prac ziemnych. w takich sytuacjach, wystarczy kilka minut, aby zamiast standardowej łyżki, zamontować na maszynie młot hydrauliczny o energii uderzenia na poziomie kilkuset, a nawet kilku tysięcy Dżuli, który bez problemów rozprawi się z napotkanymi przeszkodami, umożliwiając tym samym kontynuację prowadzonych robót.

Inwestycja w łyżkę do betonu.

Kolejnym urządzeniem, które warto dokupić do posiadanej koparko-ładowarki, jest łyżka do betonu. Urządzenie to możemy tak samo łatwo montować i demontować jak młot hydrauliczny, a zapewni nam możliwość przygotowywania betonu bezpośrednio na placu budowy. W zależności od posiadanej maszyny będziemy mogli kupić łyżkę do betonu o różnej pojemności, co będzie oczywiście determinować maksymalną ilość jednorazowo przygotowywanego betonu. Jest to jednak inwestycja w pełni uzasadniona. Przede wszystkim przez wzgląd na fakt, iż nie trzeba będzie szukać dostawcy betonu, tylko przygotowywać go samodzielnie wtedy, kiedy jest potrzeby i tyle, ile potrzeba.

Podsumowanie

Można więc powiedzieć, iż inwestycje w łyżkę do betonu i młot hydrauliczny do koparki będą bardzo pożyteczne, bowiem pozwolą nam na wykorzystanie posiadanej koparko ładowarki w chwili kiedy nie mamy do niej innych zastosować. Pozwoli nam na realizację większej ilości prac z jej zastosowaniem a to będzie przyczyniać się do pełniejszego jej wykorzystania na placu budowy.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

bez komentarza