inicio mail me! sindicaci;ón

Konstancin buduje się na potęgę

Konstancin to nieduża miejscowość położona w bliskiej odległości od Warszawy. Nie byłoby w niej nic nadzwyczajnego, gdyby nie status uzdrowiska oraz…nadspodziewana atrakcyjność w obszarze nieruchomości. Konstancin stał się w ciągu kilku ostatnich lat symbolem prestiżu i luksusu, a mieszkanie lub dom w Konstancinie czyni z jego właściciela osobę majętną oraz żyjącą w zgodzie z najmodniejszymi trendami. Bo nieruchomości w Konstancinie są również modne.

Co roku na zamieszkanie z dala od zgiełku wielkiego miasta decyduje się coraz więcej osób. Większość z nich wybiera jednak okoliczne względem Warszawy miejscowości. Właśnie dlatego nieruchomości Konstancin ma w takiej cenie i tak pożądane.

W Konstancinie buduje się bardzo dużo, ale niestety są to i tak oferty wyprzedawane prawie na pniu. Wprawdzie deweloperzy podejmują nowe inwestycje, ale w odróżnieniu od wielkich budowanych w wielkich miastach bloków, w których mieszka kilkadziesiąt rodzin, w Konstancinie buduje się pojedyncze domy, apartamentowce bądź wille. Oferta nie jest więc zbyt dostępna i mieszkanie w Konstancinie staje się ekskluzywnym luksusem, na który nie każdy może sobie pozwolić.

Tagi: , , , ,

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby komentować