inicio mail me! sindicaci;ón

Jeszcze raz wkłady kominkowe…

Wkłady kominkowe to nie tylko efektywne źródło ciepła ale również źródło miłej atmosfery.

Wkłady kominkowe obecnie dzięki dopracowaniu szczegółów jak też nowoczesnym design’em stają się pięknymi meblami, których kształty współgrają ze strukturą otoczenia a możliwość oglądania gry płomieni przenikającej przez duże przeszklone drzwi nawiązuje do dawnych czasów, gdy życie rodzinne skupiało się wokół otwartego paleniska. W tych bardzo zaawansowanych technicznie wkładach kminkowych unika się straty cennego ciepła.

Wkłady kominkowe można wmurować w ścianę, dzięki czemu w czasie palenia przez dużą panoramiczna i czystą szybę ogień wygląda jak żywy obraz. Wkłady kominkowe są produkowane tak aby umożliwiały jak najprostsze sterowanie dopływem powietrza do paleniska a co za tym idzie regulację temperatury. Kominki posiadają system spalania, który pozwala na utrzymanie czystej szyby w piecu.

Zanieczyszczenie szyby występuje tylko wówczas gdy temperatura spalania jest zbyt niska. Przy prawidłowym użytkowaniu wkładów cyrkulujące przed szybą gorące powietrze utrzymuje je w idealnym stanie. Należy pamiętać aby wilgotność drewna nie przekraczała 20%.

Tagi: , ,

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby komentować