inicio mail me! sindicaci;ón

Elektryczne pompy do odwodnień Evak

Wśród pomp zanurzeniowych wybieranych przez przedsiębiorstwa do drenażu w działaniach budowlanych, działalności wodociągowej a także gospodarce ściekowej, do bardzo popularnych produktów zaliczają się  pompy odwodnieniowe Evak Pumps (www.evak.pl).

Pompy zatapialne  Evak   proponowane są w  rodzajach w szerokim zakresie parametrów, od niewielkich jednofazowych modeli do dużych , mocnych jednostek.

W zastosowaniach dla firm budowlanych  do najpopularniejszych typów należą pompy zatapialne serii EUS oraz EUB.

Wersje o napięciu 230V Evak EUS, EUB dostępne są z silnikiem elektrycznym o mocy 400,750 , 1500W. Te stosunkowo niewielkie pompy pompują   wirnik  wykonany ze specjalnego, odpornego na ścieranie materiału.  Materiałem wirnika jest stal  powleczona  specjalistycznym elastomerem o nazwie Hytrel.  Hytrel charakteryzuje się wysoką twardością i odpornością  na ścieranie.

Przydatną} własnością pomp EUS jest niewielki agitator znajdujący się na przedłużeniu wału wirnika, pozwalający pompie na wstępne mieszanie cieczy  i lepiej radzić sobie z odwadnianiem nawet mocno zabrudzonych i intensywnych w osady wykopów budowlanych.

Jednostki 230V proponowane są także w wersjach do pracy automatycznej.

Do cięższych zastosowań proponowane są  trójfazowe pompy Evak EUB  (o mocach do 22kW) oraz pompy zatapialne szeregu ESA z agitatorem.

Do bardzo wymagających zastosowań i pompowania szlamów  oferowane są pompy z agitatorem Evak typoszeregu ESA. Agitator stanowi specjalne przedłużenie   wału wirnika pozwalające na rozbijanie  osadów przed wlotem do pompy.Dzięki tej własności pompy Evak ESA sprawdzą się do odmulania, transportu cięższych, stosunkowo ciężkich szlamów oraz osadów.

Pompy Evak  mogą być stosowane do ciągłej pracy. Charakteryzują je wbudowane zabezpieczenia termiczne zabezpieczające pompy w czasie pracy.

Niewątpliwie atutem pomp Evak, jest fakt, że przy zachowaniu profesjonalnych rozwiązań w zakresie konstrukcji i jakości, należą do niewątpliwie  konkurencyjnych cenowo   produktów w swoim segmencie

Uzupełnieniem port folio pomp EVAK są także  pompy głębinowe, pionowe, pompy wirowe odśrodkowe oraz samozasysające.

Tagi: , ,

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby komentować